İlk yazım

Herkese merhaba! Ben Mert, 2000 yılında İstanbul’da doğdum ve orada da büyüdüm. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul’da okuduktan sonra üniversite okumak için Manisa’da ikamet etmeye başladım. Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Bundan bir iki ay önce aklıma blog açma düşüncesi geldiğinde bu süre zarfında çok düşündüm ve bir kişisel blog açmaya karar verdim.

Uzun zamandır gezdiğim yerleri, izlediğim dizileri/filmleri, okuduğum kitapları, hobilerimi ve en önemlisi tecrübelerimi anlatmak istiyordum. Burası sayesinde bunları başarabileceğim.

Aslına bakarsanız para kazanmak gibi bir amacım yok. Ben sadece içerik üretmek istiyorum. Tabii ki ürettiğim içeriklerin okunmasını isterim, bunu kim istemez ama okunmazsa da benim için önemli olmaz. Ben sadece yazmak istiyorum.

İlk yazımda hedeflerimi ve neler hakkında yazacağımı iyice açıkladığımı düşünüyorum. Ancak bir insanı bir yazıda tanıyamayız o yüzden sizleri sonraki yazılarıma da beklerim. Kendinize iyi bakın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: