Benim İçin 2020

Geçen yıl bu zamanlarda iple çektiğim yeni yılın bu şekilde olması benim için birazcık acı verici oldu. Yaz planlarımın bozulması ve bölümümdeki ilk senemin uzaktan olması beni o kadar derinden yaraladı ki…

Aslında 2020 benim için çok da parlak başladı diyemem. Yılbaşından hemen sonra İngilizce vizem vardı, daha sonra ise ara muafiyet sınavım. Keşke ara muafiyet sınavına girmeseydim diyordum o zamanlar. Benim bu pişmanlığım sürerken trajikomik bir şekilde bahar dönemi başladıktan yaklaşık 3 hafta sonra okullar uzaktan eğitime geçti. Aniden herkes maske takmaya, evlerinden dışarı çıkmamaya başladı. Yaz gelene kadar çoğu insan gibi bir apartman dairesine ailemle beraber sıkışıp kaldık. Yaz aylarımın ise nasıl geçtiğini bu yazımda anlatmıştım. Yazın sonuna doğru konfor alanımdan çıkmaya çalışıp bu siteyi kurdum, kişisel olarak gelişmeye çalıştım ve pazarlama hakkında eğitimler almaya başladım. Bu dönemde haftalık planlama yapmaya başlayarak oldukça yoğun geçen 4 aydan(Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım) yüksek verim almayı başardım. Doğduğum ayda da kendimi birazcık dinlendirdim.

2020 bana neler öğretti? Tüm planlarım bozulduktan, kurduğum hayaller yerle bir olduktan sonra okuduğum bölümün hakkını vermeye başladığımı anladım. Çünkü en kötü durumlardan kendime en çok faydayı sağladım. Peki ya sizler neler yaptınız, neler öğrendiniz?

Sonraki yazımda görüşmek üzere!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: